Интер подготвува трансфер бомба, доаѓа еден од најдобрите стрелци во историјата на Премиер лигата

Најавата дека Ерлинг Халанд наредното лето ќе си замине од Борусија Дортмунд би можел да покрене вистински домино ефект во фудбалот….

Прочитај повеќе тука…Фудбал – Слободен печат

Би можело да ве интересира..