Додека Надал не замине во пензија, останатите можат да сонуваат титула на Ролан Гарос

Поранешната топ 30. тенисерка во светот, смета дека Надал е непобедлив на Ролан Гарос без разлика кој му е противникот на спротивната…

Прочитај повеќе тука…Останатo – Слободен печат

Би можело да ве интересира..