Меган ја отвори душата: „Беше скоро невозможно да се преживее“

Минатиот викенд во гостување на „Teenager Therapy Podcast“, проект на пет тинејџери од Калифорнија, војвотката од Сасекс Меган Маркл и принцот…

Прочитај повеќе тука…Сцена – Локално

Би можело да ве интересира..