Дара Бубамара излезе на тераса по бикини и ги збуни соседите

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, објави фотографија на која се гледа дека убаво се исончала за време на летото.

Дара објави…

Прочитај повеќе тука…Сцена – Република

Би можело да ве интересира..