Сцена

Џеј Ло и Бен Афлек „уловени“ во луксузно одморалиште: Познатиот пар повторно заедно по 17 години?

Џенифер Лопез и Бен Афлек поминуваат се повеќе време заедно, а светските таблоиди пишуваат дека поранешните партнери поминале романтична недела во луксузен скијачки центар во Монтана. Ова е втор пат за нешто повеќе од една недела да бидат „уловени“…

Принцот Хари најави нов голем проект, но што ќе каже кралското семејство за тоа?

Принцот Хари е еден од креаторите и извршните продуценти на шоуто за ментално здравје „The Me You Can’t See“, кое ќе се снима заедно со медиумскиот магнат и водителка Опра Винфри, а неговото емитување ќе започне наскоро и нема да биде бесплатно.…

Конечно личи на маж: Ова е новиот имиџ на Азис

Конторверзниот бугарски музичар Азис има нов имиџ.Тој ги воодушеви фановите со новата фризура и стајлинг во кој нема ни налик на стариот Азис кој ги рушеше сите табуа. Тој пуштил брада а на градите има тетоважи кои го потсетуваат на минатото но и…

Жељко Ражнатовиќ ќе добие друштво

Вељко Ражнатовиќ откри дека празниците ги поминал во Белград и во Тител, и дека со Богдана работат на проширување на семејството. „Многу ми е убаво што сум во Тител, го одмарам мозокот. Богдана готви, не ни се поделни работите, јас имам бокс. Околу…

Цеца после 15 години ПОВТОРНО стана РУСОКОСА! (ФОТО)

Светлана Ражнатовиќ не е позната како некој што експериментира со својот изглед, туку дека се држи до она за што се чувствува добро. Затоа фотографијата на која се претставува како русокоса предизвика општа збунетост на социјалните мрежи. Да…