Санкционирани 332 возачи во Скопје, од кои третина за преголема брзина

Вкупно 332 санкции, меѓу кои за пречекорување на дозволената брзина на движење 109 прекршоци, се изречени од страна на МВР во текот на…

Прочитај повеќе тука…Македонија – А1он

Би можело да ве интересира..