Кинеска докторка со нови шокантни докази: Короната е биолошко оружје создадено во воена лабораторија

Иако научниците ширум светот тврдат дека вирусот настанал во природата и дека никако не можел да биде вештачки створен, Ли Менг Јан,…

Прочитај повеќе тука…Здравје – Слободен печат

Би можело да ве интересира..