10-годишното дете повредено во сообраќајката кај Трубарево им подлегна на повредите

Десетгодишното дете коешто беше повредено во тешката сообраќајна несреќа во скопско Трубарево го загуби животот.

Веднаш по…

Прочитај повеќе тука…Црна хроника – Република

Би можело да ве интересира..