КАТЕГОРИЈА

МК Фудбал

На Македонија ѝ треба поддршка – За „пеесче“ може да се гледа мечот со Словенија

Само за 50 денари, колку што чини најевтиниот билет, симаптизерите на македонската фудбалска репрезентација ќе можат да го гледаат... Прочитај повеќе тука...Репрезентација – Спорт Манија

„Лозари“ во акција (фото+видео)

Во Штип се игра дербито на 5.коло во Втората македонска лига. Натпревар како што доликува. Прекрасна атмосфера, околу 3000 наивачи на... Прочитај повеќе тука...Фудбал | sportmedia.mk

Тренчовски: Не бевме на нивото, но Струга е повеќе од незгоден противник на свој терен

Академија Пандев ја задржа лидерската позиција во Првата македонска фудбалска лига и по шестата рунда натпревар со ремито на... Прочитај повеќе тука...Фудбал – Екипа

Тренчовски: Не бевме на нивото, но Струга е повеќе од незгоден противник на свој терен

Академија Пандев ја задржа лидерската позиција во Првата македонска фудбалска лига и по шестата рунда натпревар со ремито на... Прочитај повеќе тука...Фудбал – Екипа