КАТЕГОРИЈА

Хороскоп

Дневен хороскоп за 16 октомври 2019, среда

Овен Добриот аспект помеѓу вашиот знак и Плутон поволно се одразува на вашите финансии и на можноста за склучување на договор со... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Слободен печат

Не знаат со пари: Овие четири хороскопски знаци секогаш одат со празни џебови

Некои луѓе успешно располагаат со платата цел месец и успеваат дури и да заштедат, меѓутоа постојат и такви кои веќе само неколку дена... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Kurir.mk

Лицата родени во овие два хороскопски знаци никогаш не знаат да се релаксираат

Тие секогаш се загрижени и на сите работи гледаат со голем песимизам. Лицата родени во хороскопските знаци Јарец и девица никогаш не... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Слободен печат

Дневен хороскоп (15.10.2019)

ОВЕН Работa: Денес ќе имате нешто повеќе обврски од што сте навикнале, но ќе успеете да се организирате. Љубов: Смислувате креативен и... Прочитај повеќе тука...Астрологија – Шеталиште

Дневен хороскоп 15 октомври 2019, вторник

Овен Ќе ставите крај на нешто, но ќе започнете друго што ќе биде еден вид чекор напред. Пријатни моменти поврзани со домот или... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Слободен печат

Дневен хороскоп за вторник, 15.10.2019: Денеска нашите сетила ќе бидат засилени и тема се парите но и сензуалните задоволства!

Месечината денес поминува низ знакот на Бик кога нашите сетила ќе бидат заострени, ќе се занимавате главно со теми и работи што имаат...

Дневен Хороскоп (15.10) Вторник

ОВЕН Денес ќе имате повеќе обврски отколку што сте навикнале, но ќе успеете да се организирате. Смислувате креативен и оригинален... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Порта

Дневен хороскоп (14.10.2019)

ОВЕН Работa: Бидете подготвени за изненадувања. Доста работи нема да бидат онака како што очекувате. Љубов: Вистинско време да се... Прочитај повеќе тука...Астрологија – Шеталиште

Дневен хороскоп 14.10.2019 – понеделник

Овен Финансиската ситуација се средува. Станувате далеку поприлагодливи и поподготвени за соработка со оние кои до неодамна ве... Прочитај повеќе тука...Хороскоп – Слободен печат