КАТЕГОРИЈА

Забава

Мажите сакат да знаат 5 работи за жените, АМА НЕМААТ ХРАБРОСТ ДА ГИ ПРАШААТ

Мажите сакаат да им дадат задоволство на жените, но имаат и некои сомнежи. Иако би било најлесно да се прашаат жените директно за тоа што ги интересира, верувале или не,…

Роберт Билбилов со роденденски подарок за публиката – Слушнете ја „Нигде не те наоѓам“ – Слободен печат

„Мугри без нас, слика без глас, чудно е, ти си дел од мене, а пак си празнина…“, се дел од стиховите од новиот музички рефрен на Роберт Билбилов кој го…

Цела бременост го криеше трудничкиот стомак, а сега откако се породи Симона Поповска на сите им покажа каква трудница беше (фото)

Цела бременост го криеше трудничкиот стомак, а сега откако се породи Симона Поповска на сите им покажа каква трудница беше (фото) Цела бременост го криеше трудничкиот стомак, а сега откако…

Утре ни доаѓа младата месечина – овие три знаци ги очекува пари и нова љубов

Младaта месечина се очекува на 11 мај во вредниот и амбициозен знак Бик. Оваа енергија нас не поттикнува да се насочиме на нашите цели и да бидеме практични во спроведувањето…

Во тек се евровизиските проби, погледнете дел од пробата на Васил Гарванлиев

Во тек се евровизиските проби, погледнете дел од пробата на Васил Гарванлиев Во тек се евровизиските проби, погледнете дел од пробата на Васил Гарванлиев Во тек се евровизиските подоговки и…

Принц има 8.000 необјавени песни

Во 2010 година, Принц ја одработува распродадената турнеја "Welcome 2 America", испорачувајќи микс од познати музички химни и хитови од неговите 39 студиски албуми. На таа турнеја недостасува само едно…

„Фанк Шуи“ на “HEMI live music sessions“

Од вкупно 285 европски таленти од Централна и Југоисточна Европа, жирито првично избра 27 бендови од 9 држави, меѓу кои од Македонија беа избрани Плутос Даутс, Фанк Шуи и Ју.…